WITAMY
NA
PODWALU!

KULINARNE SERCE WARSZAWSKIEJ STARÓWKI CZEKA NA CIEBIE!

TRADYCYJNA GOŚCINNOŚĆ, KUCHNIA I PIWO!

TU BIJE KULINARNE SERCE WARSZAWSKIEJ STARÓWKI

Na Podwalu 25, tuż przy murach obronnych bije kulinarne serce warszawskiej Starówki. To tutaj znajdziesz owianą legendą golonkę, skosztujesz pienistego piwa i doświadczysz gościnności nieporównywalnej z żadną inną.

 

TU BIJE KULINARNE SERCE WARSZAWSKIEJ STARÓWKI
SERCE STARÓWKI

SERCE STARÓWKI

Gdy wyjdą Państwo z pięknego Barbakanu za mury obronne, skręćcie w lewo, a za chwilę staniecie obok pięknej bramy na Podwale 25. Za nią czeka niezwykle klimatyczne wnętrze, w którym poczują się Państwo doskonale. I te zapachy...

 

WNĘTRZE PEŁNE KLIMATU

Wykładane drewnem ściany, dawne obrazy i rysunki oraz muzyka na żywo dopełniają obrazu miejsca, gdzie najlepsze tradycje z całej Europy Środkowej splatają się z polską gościnnością.

 

WNĘTRZE PEŁNE KLIMATU
I TO JEDZENIE, ACH!

I TO JEDZENIE, ACH!

Wystarczy zajrzeć do karty, by przekonać się, że będą Państwo do nas wracać! Znajdują się tam prawdziwe klasyki, jak sznycel podobny temu w Wiedniu i golonka, o której słychać w całej stolicy, jak i inne klasyczne dania kuchni środkowoeuropejskiej, a także menu sezonowe. Zapraszamy serdecznie!

 

KOMPANIA PIWNA

Podwale 25 nie byłoby tym samym miejscem, gdyby nie morze złocistego trunku, które leje się do Państwa kufli każdego wieczoru! Zapraszamy serdecznie na bursztynowego lub ciemnego jak noc Kozela lub czeski klasyk – Jego Wysokość Pilsnera.

 

KOMPANIA PIWNA