Restauracja Podwale 25 - Piwna Kompania

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty cateringowej. W lokalu posiadamy salę mogącą przyjąć nawet 50 Gości. Na państwa życzenie obsłużymy również przyjęcie wyjazdowe. Menu na indywidualne życzenie lub propozycje z karty.

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszymi osiągnięciami w zakresie cateringu. Nasza Restauracja świadczy swoje usługi osobom prywatnym, jak i dużym firmom. Prestiżowe przyjęcia które mieliśmy zaszczyt obsługiwać, to między innymi "Teraz Polska" (1500 osób), czy przyjęcie zorganizowane w Teatrze Wielkim dla lekarzy kardiologów (1200 osób). Wielokrotnie zostaliśmy wybrani do organizowania przyjęć wydawanych przez takie Firmy jak Ilbau Polska (200 osób), Fiat Polska (200 osób), Warimpex (200 osób) czy Centrum Bankowo Finansowe (800 osób).

Najbardziej cieszymy się, iż satysfakcja naszych Gości przyczynia się do kolejnych, coraz większych zamówień z ich strony.

Nasze doświadczenie nie ogranicza się wyłącznie do wielkich imprez wydawanych ze szczególnych okazji. Nasza Restauracja została wielokrotnie poproszona o świadczenie caterignu na przyjęciach bardzo znanych osób. Jednak pamiętając, iż dobrą tradycją gastronoma, jest nie wymieniać nazwisk swoich Gości, nie zostaną one przez nas ujawnione.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Naszym głównym celem jest satysfakcja Państwa ze współpracy z naszą Restauracją.

×

Drodzy Goście!

Dołączcie do naszej listy Stałych Gości.
Na Wasze adresy e-mail będziemy regularnie przesyłać cenne informacje i prezenty.

 newsletter img

Zapraszamy też do obserwowania nas na Facebooku

Facebook